Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Staff

Ivona Orlić, directress
ivona.orlic@gmail.com

Lidija Nikočević, curator
lidija@emi.hr

Mirjana Margetić, curator, senior museum educator
mirjana@emi.hr

Tamara Nikolić, curator
tamara@emi.hr

Mario Buletić, curator
mario@emi.hr

Nikolina Rusac, curator
nikolina@emi.hr

Dragan Dimovski, conservationist
dragan@emi.hr

Nuša Hauser
nusa@emi.hr

Vesna Boldin, accountant
vesna@emi.hr

Nikola Ardalić, reception desk
nikola@emi.hr

Loredana Tepuš