Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Staff

Lidija Nikočević,M.A., directress

lidija@emi.hr

Tanja Kocković Zaborski, curator
tanja@emi.hr

Mirjana Margetić, curator, senior museum educator
mirjana@emi.hr

Ivona Orlić, curator
ivona@emi.hr

Tamara Nikolić, curator
tamara@emi.hr

Mario Buletić, curator
mario@emi.hr

Dragan Dimovski, conservationist
dragan@emi.hr

Nuša Hauser
nusa@emi.hr

Vesna Boldin, accountant
vesna@emi.hr

Loredana Tepuš

Irina Kivela Ukotić