Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Djelatnici

dr.sc. Ivona Orlić, ravnateljica

ivona.orlic@gmail.com

 

dr.sc. Lidija Nikočević, viša kustosica

lidija@emi.hr

 

Mirjana Margetić, muzejska savjetnica pedagoginja

mirjana@emi.hr

 

dr.sc. Tamara Nikolić Đerić, viša kustosica

tamara@emi.hr

 

Mario Buletić, viši kustos

mario@emi.hr

 

Nikolina Rusac, kustosica

nikolina@emi.hr

 

Nuša Hauser, viša kustosica dokumentaristica

nusa@emi.hr

 

Dragan Dimovski, preparator

dragan@emi.hr

 

Vesna Boldin, računovodstvo

vesna@emi.hr

 

Nikola Ardalić, recepcija i suvenirnica,

nikola@emi.hr

 

Loredana Tepuš, spremačica