Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Gli impiegati

dott. Ivona Orlić, direttrice
ivona.orlic@gmail.com

dott. Nikočević Lidija, curatore
lidija@emi.hr

Mirjana Margetić, curatore-pedagoga del museo
mirjana@emi.hr

dott. Tamara Nikolić, curatore
tamara@emi.hr

Mario Buletić, curatore
mario@emi.hr

Nikolina Rusac, curatore
nikolina@emi.hr

Dragan Dimovski, preparatore
dragan@emi.hr

Nuša Hauser
nusa@emi.hr

Vesna Boldin, contabilità
vesna@emi.hr

Nikola Ardalić, reception
nikola@emi.hr

Loredana Tepuš