Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Gli impiegati

dott. Nikočević Lidija, direttrice
lidija@emi.hr

Tanja Kocković Zaborski, curatore
tanja@emi.hr

Mirjana Margetić, curatore-pedagoga del museo
mirjana@emi.hr

Tamara Nikolić, curatore
tamara@emi.hr

Mario Buletić, curatore
mario@emi.hr

Ivona Orlić, curatore
ivona@emi.hr

Dragan Dimovski, preparatore
dragan@emi.hr

Nuša Hauser
nusa@emi.hr

Vesna Boldin, contabilità
vesna@emi.hr

Loredana Tepuš

Irina Kivela Ukotić