Djelatnici

dr.sc. Ivona Orlić, ravnateljica
ivona@emi.hr

Mirjana Margetić, muzejska savjetnica pedagoginja
mirjana@emi.hr

Mario Buletić, muzejski savjetnik
mario@emi.hr

Duga Mavrinac, kustosica
duga@emi.hr

Nikolina Rusac, dokumentaristica
nikolina@emi.hr

Noel Šuran, kustos pripravnik
noel@emi.hr

Dunja Ivičić, kustosica pripravnica
dunja@emi.hr 

Dragan Dimovski, preparator
dragan@emi.hr

Vesna Boldin, računovodstvo
vesna@emi.hr

Nikola Ardalić, recepcija i suvenirnica
nikola@emi.hr

Dubravka Roland, spremačica